Apie mus 2019-01-20T07:05:13-02:00

AVIŽIENIŲ AUTOSERVISAS

UAB „Avižienių autoservisas“ įregistruotas 1997 m. Liepos 11 d. Įmonė įkurta remiantis įgyta praktika remontuojant automobilių kėbulus atgabentus iš Vakarų Europos.
Šiuo metu autoservisas atlieka visus pagrindinius automobilio remonto ir profilaktikos darbus: variklio, stabdžių, sankabos, pavarų dėžių remontą; duslintuvų ir elektros įrangos remonto darbus; kompiuterinę diagnostiką, turbinų remontą, visus ratų remonto ir montavimo darbus bei padangų sandėliavimą; kėbulo remontą, automobilio dažymo darbus, vairo kolonėlių ir stiprintuvų remontą bei kitus. Taip pat paruošia automobilius techninei apžiūrai ir administruoja draudiminius eismo įvykius.

Kainodara

Bendrovės atliekamų automobilių remonto paslaugų įkainiai nėra griežtai fiksuoti, ženkliai mažesni negu mieste, todėl stengiamės prisitaikyti prie klientų pageidavimų ir galimybių išlaikant aukštą atliekamų darbų kokybę.

Skaičiuodami automobilių remonto darbų sąmatas naudojamės „Audatex“ apskaitos sistemos paslaugomis arba pagal klientų galimybes ir poreikius.

Lojalus ir nuolatiniai klientai užtikrina mūsų bendrovės ateitį, o mes tuo metu rūpinamės savo klientais, pateikdami patrauklius pasiūlymus ir nuolaidas. Visada informuojame apie nenumatytus darbus, remontą atliekame tik viską aptarus ir suderinus su klientu.

Klientų pageidavimu bendrovė visapusiškai padeda atliekant automobilių remonto darbus pagal draudiminį įvykį, arba sąmatų derinimo ir kitus klausimus su draudimo bendrovėmis išmokant lėšas už padarytą žalą. Jau sukaupėme patirties bendraujant su draudimo įmonėmis, kreipdamiesi pas mus, kartu galėsime tiksliau nustatyti eismo įvykio žalos kainą, greičiau paruošti reikiamus dokumentus.

Automobilių remontas Vilnius